Registrace hříběte Springli K - Asociace svazů chovatelů koní

3157  Springli K

Věcov

Shetlandský pony

Datum narození22.05.2020
Příslušnost k PKshetland pony
Barvatm.Ryz.
ChovatelKyselá Vladimíra
MajitelKadeřávková Eva, DiS
E-mailfarma.vecov@seznam.cz
TelefonKadeřávková Eva, DiS 775190987
Míry94-82-126-13

Body exteriér:

7.78

Plemenná kniha online

Rodokmen

2382 Edern Gwion
Mullacott Boris
Edern Prydwen
Hillandale Sara
Janpau Little Cracker
Seva Flymo

O Hřebci

Springli je mladý hřebec narozen v roce 2020 v České Republice v chovu paní Kyselé.

Je synem hřebce Edern Gwion, který byl do ČR importován z Velké Británie, jeho potomstvo je velmi úspěšné ve výstavních kruzích a dvě z jeho dcer jsou již zapsané v HPK.

Matka Hillandale Sara je rovněž importovaná do ČR z Velké Británie. Byla výborně hodnocena při svodu celkovou známkou 8,6 b.

Springli je hřebec velmi dobrého typu s korektní stavbou těla a končetin s výbornou mechanikou pohybu. Při licentaci v roce 2023 se stal nejlépe hodnoceným hřebcem licentace s celkovou známkou 7,8 b.

Hřebec se pravidelně účastní výstav. Jako tříletý na sebe upozornil při Moravském šampionátu shetland pony a velšských koní, kde vyhrál kategorii tříletých hřebců v mini typu, následně se stal šampionem shetland pony mini i celkovým šampionem shetland pony, stal se také celkovým šampionem mladých koní a úspěch završil titulem Overal šampion celé výstavy. Při Národním šampionátu v roce 2023 navázal na předchozí úspěchy a stal se junior šampionem shetland pony mini. V seriálu Chovatelský pohár shetland pony také získal titul výstavně nejúspěšnějšího tříletého hřebce v typu mini. Při výstavách je hřebec posuzovateli hodnocen jako velmi dobře připravený a předvedený.

Galerie koně

Springli K

Partneři