Registrace hříběte Pretoria Eclipsed Sun - Asociace svazů chovatelů koní

3071 Pretoria Eclipsed Sun

Ořech

Velšská plemena

Datum narození2019
Příslušnost k PKwelsh cob,sekce D
BarvaHd.
ChovatelMARWIN v.o.s.
MajitelBláha Ondřej
TelefonBláha Ondřej 724 130 252
Míry160-147-183-21

Body exteriér:

8.38

Plemenná kniha online

Rodokmen

2833 H-S Lord Thomas (OS)
Menai Touch of Class (GBR)
H-S Image (OS)
Pretoria Eclipse (OS)
2703 Gwenllan Ben (GBR)
71/593 Fochnant Eluned (OS)

O Hřebci

Sun je hřebec korektního exteriéru, který disponuje kvalitní silnou kostrou a velice výraznou a prostornou mechanikou pohybu.
Otec H-S LORD THOMAS je legendou českého chovu Welsh cob. Jeho potomky najdeme po celé Evropě. Díky své výjimečnosti byl zapůjčen zpět ke svému chovateli do Německa (hřebčín H-S) a dokonce i do hřebčína Menai ve Walesu, kde zanechal mnoho impozantních potomků. K jeho nejúspěšnějším potomkům patří Aleanto Gambler který ve třech letech vyhrál svou třídu na Royal Welsh Show. Dalším Vazan Cymro Du, který za svou jednu výstavní sezónu ve Walesu získal dvě bronzové a jednu stříbrnou medaili WPCS. Matka Thomase H-S Image je výstavně nejúspěšnější klisnou hřebčína H-S, která ve svých pěti letech skončila druhá ve třídě mladých klisen na RWS a v sedmi letech tuto třídu následně vyhrála.
Matka PRETORIA ECLIPSE je dcerou zakladatelky nejúspěšnější E rodiny hřebčína Pretoria, Fochnant Eluned. Otec Eluned je legendární hřebec Nebo Brenin, který je šampionem Lampeter Stallion Show z roku 1984 a jednou byl druhý a jednou vyhrál zápřahovou (Show harness) třídu na RWS a to v letech 1983 a 1986
Otcem Eclipsy je další úspěšný plemeník hřebčína Pretoria tentokrát dovezený z Walesu Gwenllan Ben. Jeho otcem je další legenda chovu Welsh cob a to Derwen Desert Express.

Galerie koně

Pretoria Eclipsed Sun
Pretoria Eclipsed Sun1
Pretoria Eclipsed Sun2

Partneři