Registrace hříběte Giljandro van den Bosrand - Asociace svazů chovatelů koní

2963  Giljandro van den Bosrand

Zemský hřebčinec Tlumačov s.p.o.

Český teplokrevník

Datum narození14.06.2006
Příslušnost k PKbelgický teplokrevník (BWP)
BarvaHd.
ChovatelHuyghe Luc
MajitelCzech Equestrian Team,a.s.
E-mailreprodukce@hrebcinec-tlumacov.cz
Telefon777 256 482
Míry184-173-196-23.5

Body exteriér:

8.83

Akcelerační program (AP)

Plemenná kniha online

Podívejte se na výkonnost hřebce

Rodokmen

5104 Orlando
5276 Heartbreaker
Nefista V/D Ruitershoeve
Viljana
5205 Clinton
Ilja

O Hřebci

Mohutný belgický hřebec Giljandro splňuje kvality prvotřídních genů, dobré jezditelnosti i vlastních sportovních úspěchů. S Heartbreaker, Nimmerdor a Darco má Giljandro ve svém rodokmenu samé špičkové mezinárodní sportovce. Absolvoval parkury na nejvyšší úrovni (160 cm) se čtyřmi jezdci – Erikou Lickhammer, René Tebbelem, Henrikem von Eckermannem a Annou Kellnerovou. V roce 2015 se účastnil olympijské kvalifikace s Aleksandrem Onishchenko. V roce 2016 skončil ve finále FEI World Cup na celkovém 12. místě s Henrikem v Eckermannem. Od tohoto roku jej sedlala Anna Kelnnerová, tehdy ještě dvacetiletá jezdkyně, která rychle navázala na jeho úspěchy v pětihvězdových soutěžích. S Annou soutěžil a vítězil mimo jiné v rámci GCL pro team Berlin Lions a od roku 2018 pro team Prague Lions.

Orlando van de Heffink je jméno konkurenceschopného světového plemeníka a také otce Giljandra. Mnoho z Orlandových potomků vyhrálo přehlídky hříbat a přineslo rekordní aukční ceny. Ve sportu měl Orlando velký úspěch s Darrah Kerrinsem v soutěžích pro mladé koně a později s Dirkem Demeersmanem. Mezi jeho úspěchy patří: 2002 6letý belgický šampion, druhý v 7 a 8 letech v Cáchách, vítězství CSIO4* 1,50 m v roce 2004, Grand Prix na CSIO5* Lummen, CSI4* Hardenberg, CSIO5* La Baule a Zimní jezdecký festival. Otec Orlanda, proslulý holandský Heartbreaker, dal mnoho mezinárodních i olympijských skokových koní a jeho dcera dala do chovu dalšího světového plemeníka Cornet Obolensky.

Matka Viljana dala mnoho prémiovaných hříbat. Sama je po holštýnském Clintonovi – jeden z nejúspěšnějších synů Corrada I. Clinton startoval s Dirkem Demeersmanem na OH v Athénách 2004, vyhrál Grad Prix v Lummen a skončil druhý v Grand Prix a Poháru národů CHIO Aachen. V chovu má Clinton více než 50 licentovaných hřebců, včetně Cornet Obolensky, Eldorado vd Zeshoek TN, Zacharov TN, Whitaker.

Partneři