Registrace hříběte Compagnero RS - Asociace svazů chovatelů koní

3083  Compagnero RS

ZH Tlumačov

Český teplokrevník

Datum narození26.04.2006
Příslušnost k PKholštýnský kůň
BarvaHd.
ChovatelBuettner Heiko
MajitelAGRO HORSE s.r.o.
E-mailreprodukce@hrebcinec-tlumacov.cz
Telefon777 256 482
Míry189-178-205-22

Body exteriér:

7.72

Připouštěcí poplatek:

ZPP 2 500 Kč, DOPL 8 500 Kč

Plemenná kniha online

Podívejte se na výkonnost hřebce

Rodokmen

Con Air
Contender
Fair Lady IX
Calypso II
Gofine
Carolus I
Bonni
Milena V
Sir Shostakovich xx
Uta V
Rheingold (IRE)
Sinful
Calypso I
Melissa

Galerie koně

IMG_9057
Milana Strihovska foto Danube summer live S 2021 2
Milana Strihovska foto Danube summer live S 2021
IMG_4497IMG_4523IMG_4563

O Hřebci

Tento mohutný a charakterní holštýn s korektním exteriérem absolvoval výkonnostní zkoušky hřebců v tř. Elita. Zároveň si zařazení do plemenitby vysportoval na základě vlastní výkonnosti stupně T** ve skocích v  sedle s Dušanem Sabo. Dosáhl výsledků: Mistr Slovenska ve skocích, kategorie A v roce 2015, úspěšná reprezentace v řadě Grand Prix CSI a CSIO.

Otcem Compagnera RS je Con Air po Cotender (Carolus I; Landgraf I), sám špičkový plemeník a zároveň sportovec, původně v majetku holštýnského svazu s jezdcem Ottou Beckerem a poté po prodeji s Argentincem Chose Maria Laroccem. Con Air má v sportu a chovu množství potomků a je známy tím, že přenáší na své potomky dobré charakterové vlastnosti a mohutnost. Vlastnosti, kterými jsou hřebci s pedigree Contender, Calypso Il pověstné.

Matka Milena V je po plnokrevném hřebci Sir Shostakovich xx a z matky po Calypso I (Capitano; Manometer xx). Pochází z jedné z nejznámějších a nejúspěšnějších rodin holštýnského teplokrevníka – rodiny 776, známé jako Bahlamův kmen (podle původního chovatele).

Přes vysoký podíl plnokrevné krve ze strany matky by měl dodávat Compagnero RS dostatečnou mohutnost a potřebný charakter a výkonnost. Hřebec je 3x prochovaný na zakladatele druhé z významných C linií Holštýnů, tedy anglonormana Cor de la Bryére po plnokrevném Rantzau xx.

Partneři