Registrace hříběte Blíží se výstava KŮŇ v Lysé nad Labem - Asociace svazů chovatelů koní

Blíží se výstava KŮŇ v Lysé nad Labem

Vážení chovatelé, na Výstavišti v Lysé nad Labem se ve dnech 24. – 26. září 2021 uskuteční osmadvacátý ročník mezinárodní výstavy KŮŇ, která je určena všem příznivcům koní a jezdeckého sportu.

Cílem výstavy je představit návštěvníkům jednotlivá plemena koní, kterých bude na výstavě ustájeno více než 120. Teplokrevná, plnokrevná, chladnokrevná, sportovní, historická i malá plemena, poníci a miniaturní koně, budou předvedeni na předvadišti. Atmosféru výstavy doplní vystoupení jízdní policie, westernové show, ukázky drezury, parkuru a představení národního hřebčína a hřebčinců působících na území České republiky.

Mimořádnou událostí letošního ročníku je ucelená výstava obrazů a dalších děl jednoho z největších hipologických malířů Emila Kotrby.

Vyvrcholením pátečního a sobotního programu bude Večerní koňská ABBA galashow doprovázená audiovizuálními efekty a za doprovodu živě vystupující kapely Pop Stars.

Vážená paní, vážený pane, bude pro mne ctí, navštívíte-li osobně výstavu koní a všeho, co ke koním patří a zúčastníte se tak slavnostního zahájení, které proběhne v pátek 24. září od 10 hodin v areálu výstaviště v Lysé nad Labem.

Zároveň Vás zveme na vernisáž výstavy obrazů a křest knížky Koně a lidé, která proběhne v pátek v 11 hodin na pódiu v hale A2 za účasti autora publikace doc. PhDr. Petra Kmoška, CSc. a příbuzných Emila Kotrby.

Se srdečným pozdravem

 

Ondřej Matouš

       ředitel