Registrace hříběte 4. Chovatelský seminář o koních v Ostravě - Asociace svazů chovatelů koní

4. Chovatelský seminář o koních v Ostravě

Svaz chovatelů koní Moravy a Slezska z.s. si Vás dovoluje pozvat na 4. Chovatelský seminář koní do Ostravy. A o jakých tématech se budeme bavit?

Půl den se budeme věnovat výživě, a to s Ing. Mohelským, který Vám sdělí, jaké krmení má vliv na jednotlivé funkce koně. Jeho dva bloky budou velice interaktivní a budete mít možnost zeptat se co Vás v této oblasti zajímá.

Druhá část dne bude obsahovat zajímavá témata na kožní onemocnění, které je v současné době velice aktuální a MVDr. Lužná Vás s touto problematikou seznámí. Téma odčervování a vnitřní parazité bude zajímat všechny. Stále řešíme toto téma a tak věřím, že přijde vhod. S obsahem této přednášky Vás seznámí MVDr. Musálková Kateřina.
Doktor Horník nás zavede do tajemství vírů a barev koní. Říkáte si, co je na tom… ale věřte, že první, co uděláte když přijdete ke svému koni, budete hledat, kde a jaké víry Vaše koně mají.
Dorazí i mistr Kysilka, europodkovář na nejvyšší úrovni. Vysvětlí a ukáže, čeho si máme všímat když nám do stáje přijede podkovář.

Těšíme se na hojnou účast !

Rudolf Žimulák