Registrace hříběte Obchod - Asociace svazů chovatelů koní

Obchod

Nabízíme k prodeji

Seznam hřebců s oprávněním k plemenitbě v ČR 2017
Seznam hřebců zpracovává Národní hřebčín Kladruby nad Labem, s.p.o., Ústřední evidence koní ČR Slatiňany a vydává ASCHK ČR každý rok na začátku připouštěcí sezóny. Obsahuje hřebce všech plemen vedených v ČR, které ke zveřejnění dodaly jednotlivé PK. U hřebců ostatních plemen (většinou amerických) se jedná o seznam těch majitelů, kteří o zveřejnění zažádali. Dále obsahuje seznam dávek mraženého spermatu (opět majitelů, kteří dodali podklady) či linie některých plemen.
 
Cena: zasíláme za stále stejnou symbolickou cenu 100 Kč + 90 Kč poštovné 
Objednat lze přes e-mail info@aschk.cz.
Časopis KONĚ
Časopis (bulletin) “Koně” vydává ASCHK za finanční podpory MZe. Přináší aktuální zprávy z chovu koní, odborné přehledy, reportáže a řadu dalších nezbytných chovatelských informací. Roční předplatné pro nečleny činí 300 Kč včetně poštovného.Členům sdružených svazů je distribuován zdarma.
Ročenka Hafling 2017
Asociace svazů chovatelů koní (ASCHK) ve spolupráci se Svazem chovatelů haflingů vydala sborník o plemeni hafling v ČR. Publikace obsahuje veškeré momentálně dostupné informace – historii jeho vzniku a chovu ve světě, popis plemene, kritéria jeho hodnocení, statistické informace o stavu chovu haflinga v ČR (početní stavy, plemenitba), katalog hřebců s fotografiemi, fotografickou přílohu, seznam důležitých kontaktů a další.V letošním roce (2008) připravujeme aktualizaci publikace ve formě ročenky, která bude obsahovat kromě aktualizace statistických údajů a katalogu hřebců také reportáže z akcí, které proběhly v roce 2007, nový řád plemenné knihy, výsledky výkonnostních zkoušek a další. 
Vydáno: 2007
Cena: 50 Kč + poštovné 
Stejně jako sborník bude ročenka všem členům Svazu chovatelů haflinga distribuována zdarma.
Shetlandský pony v ČR
Sborník “Shetlandský pony v ČR” je vynikající příručkou a průvodcem chovu shetland pony, sepsanou předsedou RPK SHP Ing. Dušanem Jakovlevičem. Kromě řádu PK, stanov svazu a mnoha dalších důležitých informací obsahuje seznam hřebců s barevnými fotografiemi. Autorkami následujících ročenek jsou Lucie Kočovská DiS. a Ing. Milena Nováková.
Vydáno: 2007, 2008, 2009, 2011, 2013
Cena: 50 Kč + poštovné
Tričko s límečkem
Základní barva modrá, žlutá nášivka loga ASCHK ČR. Tričko je ve velikosti L, XL a XXL.
Cena: 150 Kč + poštovné

Objednávky zasílejte na e-mail info@aschk.cz.

Seznamy hřebců a časopisy zasíláme s vyplněnou složenkou. Na požádání vystavíme fakturu (je nutné znát Vaše IČO).

Ostatní zboží zasíláme na dobírku + poštovné dle váhy. Po dohodě lze provést platbu na účet ASCHK ČR – 22201874/0600 GEMB Písek.

Partneři