Registrace hříběte C.R. TN - Asociace svazů chovatelů koní

3203 C.R. TN

Zemský hřebčinec Písek s.p.o.

Český teplokrevník

Datum narození4. 5. 2021
PlemenoWESTF
Barvahnědák
ChovatelG. W. Zuidema- van Dam & MB Stables, NLD
MajitelTeam Nijhof, NLD
E-mailptacek.abc@volny.cz
TelefonIng. Jiří Ptáček, tel. 737 274 803
Míry176 - 166 - 185 - 21,5 cm

Body exteriér:

Body výkon:

Připouštěcí poplatek:

inseminace čerstvým spermatem: 2.420 Kč + doplatek za březost 4.840 Kč

Plemenná kniha online

Podívejte se na výkonnost hřebce

Rodokmen

Carrera VDL
Cardento
Ventiels Esprit
Capitol I
B - Estelle
Baloubet du Rouet
Esprit
Lowina
Harley VDL
Unita H
Heartbreaker
Larthago
C - Indoctro
Anita III

O Hřebci

Otec C.R. TN, impozantní plemeník Carrera je produktem spojení dvou olympijských hřebců. Cardento získal pod Peterem Erikssonem tři stříbrné medaile na olympijských hrách, mistrovství světa a mistrovství Evropy. Mimo úspěchů ve sportu je Cardento i význačným producentem mezinárodních skokových koní, kteří se účastní evropských a světových šampionátů a olympijských her.

Carrerova maminka je mezinárodní skokankou na úrovni 145 cm a je polosestrou slavného mezinárodního skokana Tinka’s Boy, vítěze mnoha kvalifikací GP a Světového poháru a finále, v sedle s Markusem Fuchsem.

Sám Carrera zářil pod Jurem Vrielingem, se kterým se mu dařilo na nejvyšší úrovni. Zvítězil v Grand Prix ve Vestfoldu a ve Woldenu, v Bonheidenu a v Oldenburgu na úrovni 150 cm. S nizozemským týmem vyhrál Carrera Pohár národů v Drammen. Svou sportovní kariéru musel bohužel předčasně ukončit kvůli zranění.

Spolu se svým vynikajícím rodokmenem předává Carrera svým potomkům i skvělé skokové vlastnosti. Přesto, že je jeho potomstvo relativně mladé, v chovu již působí jeho synové KWPN Kallmar VDL a Kincsem, na mezinárodní skokové scéně se předvádí Gold Finger, Genesis HB a velmi talentovaný Glock’s Novellist (s Gercem Schröderem). Gold Finger vyhrál GP De Peelbergen a Maastricht, Genesis HB a Galax VDL dosáhli úrovně 150 cm a Cinderella Z 145 cm.

Matka C.R. TN, klisna Lowina sama sportovala do úrovně 130 cm, stejně jako její polosestra Gre – H (po arthos R) a Danita (po Cantos) dosáhla úrovně 140 cm.

Z této rodiny však pochází třeba i plemeníci Didas de L’Esperance po Darco (160 cm), For Germany po For Pleasure (160 cm /Marcus Ehning), Sixpack po Schenkenberg 145 cm), nebo Quantico po Diamant de Semilly (135 cm) a mnoho mezinárodně úspěšných koní. C.R. TN je příslušníkem Holst. Stamm 317A.

C.R. TN bude v Zemském hřebčinci Písek působit v inseminaci čerstvým spermatem.

Galerie koně

C.R. TN
IMG-20240130-WA0002
IMG-20240130-WA0003

Partneři