Registrace hříběte Caruso - Asociace svazů chovatelů koní

1475 Caruso

Horse Point Sojovice

Český teplokrevník

Datum narození1996
Barvahnědák
ChovatelRegina Ruehmann
MajitelIng. Dana Vojtková
E-mailinfo@pferdehorse.eu
Telefon602318654 Ing. Bohumil Vojtek
Míry178 - 168 - 191 - 22

Body exteriér:

Body výkon:

Připouštěcí poplatek:

inseminace mrazeným spermatem – 10.000,- Kč doplatek za březí klisnu 5.000,- Kč

Plemenná kniha online

Podívejte se na výkonnost hřebce

Rodokmen

Caretino
Caletto II
Isidor
Cor de la Bryere
Deka
Metellus
Corbala
Geste
Capitol I
Susi
Capitano
Folia
Flamingo
Dunja

Galerie koně

Caruso
1810_EBREICHSDORF_EUROPEAN_CHAMPIONSHIPS_MAGNA_RACINO_2_ROUND_TE

O Hřebci

Otec CARETINO je velmi uznávaný holštýnský plemeník, který dal mnoho mezinárodně úspěšných koní, jako jsou mimo jiné Chupa Chup pod Bernado Alves, Christallo pod Richard Spooner nebo Casall la Silla s Rolf-Goranem Bengstonem. Celkově může Caretino odkazovat na více než 60 schválených synů. Podle Německé jezdecké asociace má Caretino plemennou hodnotu s indexem 153 bodů, a proto mu patří čtvrté místo mezi nejlepšími německými skokovými plemeníky.

Matka GESTE dala také mladšího pravého bratra mezinároního skokana Chianti la Silla.
Její otec CAPITOL 1 je nejznámější jméno v hoštýnském parkurovém chovu.

Tento hřebec je otcem mnoha světově úspěšných koní a plemeníků, např. Carthago, Cassini, Cento. Popisem jejich úspěchů ve sportu i chovu bychom popsali celý prostor určený Carusovi.
Podrobnější informace o hřebci (text): CARUSO již v roce 2002 získal na Mistrovství Německa pro mladé koně ve Warendorfu skvělé 3. místo ve finále 6ti letých. Kvalifikoval se na olympijské hry v Pekingu 2008 v kvalifikacích v Kataru a Lummenu za tým Saudské Arábie. V Pekingu 2008 působil jako náhradník. Svůj výborný charakter, skokovou schopnost i pevné zdraví prokazuje i při svém působení od roku 2010 v České republice. Společně s jezdcem Alešem Opatrným se pokoušel o nominaci na jezdecké hry do Kentucky 2010, kdy společně absolvovali řadu těžkých soutěží. Od roku 2011 byl ježděn mladou jezdkyní Barborou Vojtkovou na parkurech nejvyšší úrovně v ČR. V roce 2012 se společně s touto jezdkyní kvalifikoval na ME pro mladé jezdce v Ebreichsdorfu a obsadili společně 2. místo na Mistrovství ČR v parkurovém skákání. I jako 17náctiletý úspěšně startoval ve velkých cenách v seriálu Skokového poháru České pojišťovny 2013, kde hned v úvodní VC Martinic skončil na 3. místě. Všechny výsledky z působení tohoto výborného hřebce v ČR najdete v sekci kariéry na serveru ČJF.

Zatím nejlepší potomek narozený v ČR je valach FOREWER 1 z matky GINA La Mexico (Grossadmiral) narozený v roce 2011. S Alešem Opatrným startoval na OH 2021 Tokio v Japonsku.

 

Partneři