HaflingerCup 2017 rozšířen o skokovou hobby kategorii

Jsme velmi rádi, že postupně přibývá sportujících haflingů a že majitelé a jezdci těchto koní mají zájem o účast v oficiálních soutěžích. Abychom podpořili jejich aktivitu a zdravou soutěživost, která může jedině přispět k dalšímu zvyšování úrovně, připravili jsme ve spolupráci s naší sportovní komisí pro letošní sezónu sportovní žebříček koní soutěžících v oficiálních soutěžích v drezuře, skocích a všestrannosti – HAFLINGER PROFI CUP. Zároveň jsme od roku 2017 přidali také žebříček pro koně, kteří startují ve skokových hobby soutěžích - HAFLINGER HOBBY CUP. Zde se mohou uplatnit koně bez licence a mladí začínající jezdci včetně dětí.

Oba žebříčky jsou otevřené pro všechny koně plemenné příslušnosti hafling, kteří jsou v letošním roce minimálně čtyřletí. Kohoutková výška ani podíl arabské krve není nijak omezen. Licence koně je vyžadována pouze pro PROFI CUP, kůň může během sezóny startovat s libovolným počtem jezdců. 

Podmínkou pro účasti je zaslání přihlášky do 31. května na e-mail: haflingercup@centrum.cz, uhrazení účastnického poplatku (členové ČSCHH mají účast zdarma) a průběžné zasílání výsledků ze závodů na kontaktní e-mail.

Vyhlášení nejlepších koní sezóny proběhne pravděpodobně na Valné hromadě ČSCHH koncem roku, majitelé oceněných koní získají kromě věcných cen také finanční ceny, které věnovali sponzoři - Farma - Sixta, s.r.o., Haflinger Centrum Vrchovany, Ranč u Tuffa, Statek Nečín a www.sloupkynafurt.cz.

Veškeré další podrobnosti najdete v níže přiložených propozicích nebo vám je rádi sdělíme na e-mailu haflingercup@centrum.cz.

www.haflingove.cz

Obrázky: