Národní výstava hospodářských zvířat v Brně se blíží

Národní výstava hospodářských zvířat se letos uskuteční od 11. do 14. 5. 2017 společně s prvním ročníkem Mezinárodního veletrhu pro živočišnou výrobu ANIMAL TECH. Jedná se o zcela nový koncept, jehož cílem je především oslovení odborníků, kteří mohou načerpat informace o novinkách a aktuálních trendech v oboru. Víkend bude zajímavý také pro širokou veřejnost.

První ročník veletrhu ANIMAL TECH nabídne širokou přehlídku technologií pro živočišnou výrobu, výrobců krmiv a veškerých potřeb pro chovatele. Návštěvníkům se představí firmy, které na brněnském výstavišti v minulosti ještě nevystavovaly, což jistě uvítá zejména odborná veřejnost – chovatelé, zootechnici, zemědělci i veterinární lékaři. Hlavním dějištěm bude pavilon P spolu s okolními volnými plochami. Celkem se představí okolo 200 firem.

Národní výstava hospodářských zvířat poskytuje jedinečnou možnost vidět pohromadě zástupce téměř všech plemen chovaných na území ČR. V areálu brněnského výstaviště se předvede na osm set hospodářských zvířat. Návštěvníci se tak mohou seznámit s výsledky usilovné šlechtitelské práce českých chovatelů. Kromě pavilonu P se výstava uskuteční také v pavilonu G1, který bude náležet koním.

Přijďte nás navštívit do pavilonu G1, předběžný časový program naleznete v příloze.

 

 

Obrázky: